Kuchyňské příslušenství professional komfortní doplňky z nerezové oceli

Kuchyňské příslušenství professional komfortní doplňky z nerezové oceli

Nerezové kuchyňské spotřebiče jsou nejžhavějším trendem v kuchyňském designu. Nyní najdete mnoho módních a funkčních produktů professional skladování kuchyně, které doplní trendový nový vzhled. Nerezové regály z nerezové oceli Gravity TM značky Zevro jsou nejnovější v skladování koření. Tyto naplněné nádobky s kořením se magneticky připevňují na jakýkoli kovový povrch. Přicházejí buď se stojanem na vaši desku nebo na nástěnnou police. Oba typy mohou být zakoupeny buď v kapacitách 6 nebo 12 kontejnerů. Kanystry se mohou připevnit na obě strany stojanu na desku a buď na horní nebo spodní straně police na stěně samolepicí etikety. Nebo můžete upřednostňovat připevnění stěnového “police” vertikálně a skladovat nádoby na obou stranách. Kanystry jsou opatřeny pryžovou deskou tak, aby nedošlo okay poškrábání vaší chladničky, a proto nebudou sklouznout, když jsou připevněny okay vertikálnímu povrchu. Víčka mají tři nastavení: nalijte, posypete a zavřete. Okna na straně umožňují vidět, kolik z koření je zbývá, abyste věděli, kdy získat další. Souprava je opatřena samolepícími štítky s názvy běžných koření. Ceny se pohybují od 30 do 60 USD.

Vidět a skladovat nerezové magnetické nádoby Lipper jsou podobné kazetám s nulovou gravitací, ale tyto kanystry lze zakoupit jednotlivě. Tyto kontejnery jsou 2 “x 2” a jsou bezpečné professional potraviny nebo nepotravinářské předměty, jako jsou koření, razítka, sponky na papír nebo nehty. Pohodlné professional uskladnění v kuchyni nebo professional organizaci dílny nebo garáže, připojují se okay jakémukoli magnetickému povrchu a mají průhledné víko, takže můžete obsah snadno vidět. Maloobchodní cena je three,99 USD za kanystr.

OXO vyrábí klipsy z nerezové oceli s mírně komfortní rukojetí. Přicházejí v balení po čtyři za 12,99 dolarů. Měkká ústa nepoškodí papíry ani fotografie. Jsou také šikovné professional udržení vašich žetonů čerstvých!

Najdete zde různé koše se stříbrnými oky s magnetickými zády, které se drží vašeho chladničky tak, aby se věci udržely ve vhodném dosahu. Střední velikost je ideální professional nůžky, otvíráky, pera, tužky a větší velikost je skvělá professional ubrousky, škrábance nebo účty. Oba ceny jsou přiměřeně cenné na 6,99 dolarů nebo 7,99 dolarů.

Na trhu je dnes okay dispozici široká škála produktů professional skladování kuchyně. Udělejte trochu výzkum a jsem si jistý, že najdete správný produkt professional vaši kuchyni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *