Lemonade Cleansing diéta pre chudnutie – spaľovanie tuku a chudnutie s touto čistou stravou!

Lemonade Cleansing diéta pre chudnutie – spaľovanie tuku a chudnutie s touto čistou stravou!

Limonádová diéta zvyčajne trvá až 40 dní a má limonádu ako hlavný zdroj energie a nevyhnutných živín. Je into krátkodobá chudnutie a čistiaca strava, ktorá používa nasledujúce zložky:

1. Čerstvý citrón – Citróny alebo limety sú ručne alebo mechanicky stlačené pomocou mixéra alebo lisovadla a jeho šťava sa potom extrahuje. Známe ako diuretikum, citróny sú účinné pri infekciách močových ciest a pri vysokých poruchách kyseliny močovej. Rimania z raných čias verili v liečebné schopnosti citrónov a používali ich na liečenie všetkých druhov jedov.

2. Javorový sirup – niektoré dieters sa uspokoja s nižšou kvalitou javorového sirupu, čo ovplyvňuje celkovú kvalitu limonády. Javorový sirup by mal byť čistý a koncentrovaný, aby udržal svoje prirodzené živiny.

3. Cayenne pepper – horúce červené papriky zvyšujú metabolizmus osoby a pomáhajú v procesoch obehového systému. Peppers tiež známe, že zabíjajú niektoré rakovinové bunky a regulujú krvný tlak. Pre limonádovú stravu môžu byť kajenské papriky v práškovej forme skvelé najlepsie tabletky na chudnutie.

4. Voda – Používajte len čistú alebo pramenitú vodu. Zlikvidujte vodu, ktorá je fluorovaná.

Osoby, ktoré sledujú stravu s citrónom, môžu mať možnosť piť určité nápoje okrem limonády. Tieto nápoje sú laxatívny čaj, mäsový čaj a soľný roztok (morská soľ). Limonádová diéta je čistiaci prístup, ktorý môže mať za následok úbytok hmotnosti. Jeho hlavným princípom je hladovanie limonádou, aby sa zbavili toxínov z nesprávnej stravy, negatívnych mentálnych emócií a nedostatku cvičenia. Lemonádová diéta čistí hrubé črevo, obličky, tráviaci systém a žľazy. Podporuje dobrý krvný obeh. Ako sa tieto procesy vykonávajú, telo má tendenciu schudnúť ako ďalší prínos.

Rovnako ako vo všetkých druhoch stravy, aj Lemonade Diet má svoje výzvy, najmä časť, v ktorej sú tuhé potraviny opätovne zavedené perform tela. Osoba môže musieť znova zaviesť tuhé potraviny pomaly a postupne, aby sa zabránilo zápche a závratom. Keďže táto strava je očistená, ľudia musia mať na pamäti, že pravdepodobne dôjde k detoxikácii. Tieto príznaky sú nevoľnosť, bolesti hlavy, vracanie, chute, únava a podráždenosť.

Teraz chcete mať viac energie, byť zdravší, vyzerať mladšie, schudnúť a očistiť svoje telo, že?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *